SimCity Metropolis

SimCity Metropolis 1.20.18

Zamień miasto w bogatą metropolię.

Zalety

  • Utrzymuje klimat oryginalnego SimCity

Wady

  • Znacznie uproszczona w stosunku do pierwowzoru

Niezły
6

SimCity Metropolis to uproszczona wersja Java, popularnej gry SimCity, która ze względu na ogromną popularność zyskała już miano klasycznej. SimCity polega na zarządzaniu wirtualnym miastem w taki sposób, by stało się bogatą metropolią, a mieszkańcy czuli się usatysfakcjonowani.

SimCity Metropolis na Java ma spore ograniczenia. W tak skomplikowaną grę strategiczną nie dałoby się chyba grać normalnie na wyświetlaczu telefonu. Nie mniej jednak producenci zrobili wszystko, by gra utrzymała klimat znany z PC.

W przeciwieństwie do oryginalnego wydania, w SimCity na Java nie budujesz miasta zupełnie od zera. Do dyspozycji masz już gotową urbanizację, w której jednak potrzeba wprowadzać nieustanne zmiany i podejmować odważne decyzje. Do dyspozycji będziesz mieć statystyki, przedstawiają aktualną sytuację miasta.

W SimCity Metropolis, niczym prawdziwy burmistrz musisz utrzymać dobre proporcje między dzielnicami mieszkalnymi, przemysłowymi, a centrum biznesu. Aby usatysfakcjonować mieszkańców, potrzebne będą także miejsca do odpoczynku i rozrywki. Ci jednak miewają swoje humory i nie zawsze Twoje działania przypadną im do gustu.

SimCity Metropolis to gra strategiczna dla wszystkich, którzy lubią spokojne i długotrwałe gry, zmuszające do wysiłku intelektualnego i analizy. Mimo, że wersja na Java jest mocno uproszczona, potrafi zaangażować tak samo, jak oryginał.

SimCity Metropolis

Download

SimCity Metropolis 1.20.18

Opinie użytkowników o SimCity Metropolis